Objednávka vzorku

Riva Flex - Kloubní výživa

OBJEDNÁVKA VZORKU kloubní výživy RIVA-FLEX zdarma

* Povinné údaje

Roxia Pharma s.r.o. od Vás od 25.5.2018 v souladu s legislativou EU musí mít udělen souhlas s používáním Vámi poskytnutých kontaktních údajů z vyplněného formuláře k zasílání obchodních sdělení. Prosím zaškrtněte níže, s jakými způsoby marketingové komunikace souhlasíte. Na email bychom Vám občas poslali informace týkající se složení RIVA-FLEXu, soutěží, které pořádáme, či nových produktů. Do poštovní schránky od nás můžete dostat např. dárek na Vánoce 🙂


Váš názor můžete kdykoli změnit a souhlas zrušit kliknutím na odhlašovací pole v patičce kteréhokoli emailu, který od nás dostanete, nebo nám můžete napsat na email: info@rivaflex.cz. Vaše rozhodnutí a sdělení budeme respektovat. Pro více informací, jak chráníme osobní údaje navštivte, prosím, naše webové stránky. Kliknutím na pole "Odeslat" níže souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů v souladu s těmito informacemi.

Využíváme Mailchimp jako naši marketingovou platformu. Odesláním souhlasíte, že informace budou zpracovány platformou Mailchimp Více informací naleznete zde.