Recenze uživatelů

Doporučuji i svým známým!

★★★★★
Jsem aktivní důchodkyně, (65r) jezdím na kole, hraju tenis, chodím na kilometrové procházky s naším pejskem. Mám artrózu kyčlí a bolely mě záda. Na RIVA-FLEX nedám dopustit - užívám jej dlouhodobě, pomáhá mi lépe vstávat z postele, lépe běhat u tenisu, a chodit s naší Kery ven. Moje zkušenost pomohla i řadě mých známých, kteří začali s užíváním RIVA-FLEXu a už jej nevysadili ...
- Dagmar, Beroun (65 let)

Určitě mohu doporučit!

★★★★★
Maminka (80r) onemocněla a zůstala jako ležák na lůžku. Nejdříve jsem RIVA-FLEX začala užívat sama, poté, co jsem cítila neskutečnou úlevu při běhání i po něm, jsem přípravek koupila i mamince. Po měsíci užívání se maminka postavila na nohy a nyní může s mojí pomocí pomalu chodit. Určitě mohu doporučit!
- Karolína, (České Budějovice)

Rivaflex mi vrátil sílu sportovat

★★★★★
Chodím ráda, pořád mě však bolela kolena a záda, tak jsem musela běhání vynechat. Kamarád mi doporučil RIVA-FLEX. Koupila jsem si litrovku a po 3 dnech užívání RF bez problémů dala našich 6 km.
- Tereza, Hustopeče (32 let)

Manželka konstatovala, že jí to fakt pomohlo.

★★★★★
Manželka (60r) po vyzkoušení vzorku koupila menší 500ml balení, poctivě a pravidelně RIVA-FLEX užívá a konstatovala, že jí to fakt pomohlo. Roky ji bolí ramena a lokty, teď je to pý výrazně lepší a určitě pozoruje větší rozsah kloubů při pohybu. RIVA 500ml jí už dochází a chce jej brát dál. Případně by si vzala ještě jedno 500ml balení pro svou kolegyni, která to chce taky vyzkoušet.
- Karel, Olomouc

Babička je nadšená a já také 🙂

★★★★★
Babička měla artrózu a chodila o holi. Hledala jsem řešení na internetu a zaujal mě Rivaflex. Koupila jsem jej jako dárek. Babi je dost nedůvěřivá, ale jelikož musela chodit o holi a dostala to jako dárek, tak to poctivě užívá. Včera jsem u ní byla a babi je nadšená, že to funguje, že mohla hůl zase odložit!!!!
- Kateřina, Zlín

Výborný na klouby .. pomohl i s ostruhou

★★★★★
RIVA-FLEX jsem si pořídíla proto, že jsem se rozhodla vydat na 14-ti denní tůru do Francouzských Alp. Chodím hodně, ale tady jsem musela nosit ještě velký a těžký batoh s jídlem a vodou, jelikož jsme zůstávali v horách a nevraceli se na základny. Chtěla jsem preventivně podpořit své klouby a vazy, abych to vydržela a neskončila záhy s bolavými koleny apod. Potěšilo mě, že jsem vše zvládla bez problémů a navíc mě přestala bolet ostruha, která mne při chození vždy neskutečně trápila!
- Iva, Brno, (50 let)

Tchán pocítil změny již po 14-ti dnech

★★★★★
Miloš (Brno): tchán (67 let) obdržel Riva-Flex jako dárek na jeho bolavé koleno a patu. Po cca 14 dnech si pochvaloval menší úlevu. Po vyčerpání 500ml balení si požádal o nové, že se cítí výrazně lépe. Tak jsem mu rovnou pořídil litrové balení, které pravidelně užívá. Už mně říkal, že si přeje na Vánoce další balení. Před tím vyzkoušel různé kloubní výživy, ale to bylo bez většího efektu.
- Miloš, Brno

Od té doby, co užívám Riva-Flex mám mnohem více energie

★★★★★
Je mi 73 let a od té doby, co užívám Riva-Flex mám mnohem více energie na veškerou denní činnost a nejsem vůbec unavená. Mému manželovi, který má již řadu let problémy s chůzí a silné otoky obou nohou, Riva-Flex umožňuje plynulý přesun mezi jednotlivými patry. Paní Marie, Prostějov
- Paní Marie, Prostějov (73 let)

Moc děkuji za RIVA-FLEX

★★★★★
RIVA - FLEX , který jste mi poslali jako dárek, jsem poctivě využívala, a mohu říci, že mi skutečně pomohl. Dokonce jsem si mohla splnit i svůj sen, byla jsem s kamarádkou na několika pěších výletech v okolí bydliště. Je to úžasné, jak zafungoval.....i tím, že se mohu víc pohybovat tak jsem shodila nějaké kilko. Jsem vám moc vděčná, že jste mi to dopřáli. Přeji vám všem pevné zdraví , spoustu dobrých zákazníků a ať se vám vše daří. Též přeji krásné prožití svátků vánočních.
- Dana

Chutná

★★★★★
Chutove vyborny! Bohuzel ze vzorecku nepoznam, zda pomohl, chce to vyzkouset cele baleni a uzivat dlouhodobe :-))
- Pavla

I PRODUKT PRO ZDRAVÍ MŮŽE VÝBORNĚ CHUTNAT

★★★★★
Děkuji za možnost se seznámit a vyzkoušet váš přípravek RIVA - FLEX. Velmi příjemně mě překvapil svou chutí, je důkazem, že i produkt pro zdraví může výborně chutnat. Oceňuji i formu výrobku, užívání v tekuté formě je prostě pohodlné a snazší, než polykání tablet, kapslí. Myslím, že výrobek využiji po skončení sezóny k regeneraci.
- Petra

Riva-flex

★★★★☆
Děkuji za vyzkoušení vzorečku. Po recenzi jsem se těšila na příjemnou chuť, ale úplně mě nezaujala. Účinky nemohu posoudit, to by chtělo déle užívat...
- Petra

RIVA a zažívání

★★★★★
Dobrý den, vzorek kloubní výživy v pořádku dorazil. Chuť mi super příjemná nebyla, ale když jsem to zapila vodou, bylo to v pohodě. A protože jsem na RIVA slyšela jenom samé pozitivní recenze, objednala jsem celé 1l balení. Poté, co jsem ho začala brát, se objevily menší zažívací potíže (nadýmání, bolest břicha, průjem), takže jsem podle Vašeho doporučení rozdělila denní dávku 10ml na dvě poloviční a beru teď 5ml ráno a 5ml večer. Zažívací obtíže rychle polevily a snad vymizí úplně, ať můžu RIVA-FLEX používat trvale 🙂
- Iveta, 36

Znatelná úleva od bolesti

★★★★★
Velice doporučuji, znatelná úleva od bolesti. Okamžitá. Každému koho bolí klouby a svaly, rozhodně neotálejte a vyzkoušejte tento fantastický výrobek. ♡
- Petra

Zlepšila se mi pleť

★★★★★
Po dvou týdnech užívání Riva-flexu se mi velmi zlepšila pleť. Nyní ho užívám půl roku a moje kosmetička velmi chválila zmenšení hloubky vrásek, vypnutí pleti a pupínky se mi dělají už jen občas. Takže mohu jen doporučit.
- Romana

Balení 1l při dávce 10ml/den vydrží na 100 dní

Balení 0,5l při dávce 10ml/den vydrží na 50 dní

Jste spokojeni s RIVA-FLEX? Podělte se o vaše zkušenosti s ostatními.

Jméno
E-mail
Doporučení nadpis
Hodnocení
Doporučení obsah